Nasza Bacówka na Bukowinie

Bacówka na Bukowinie to miejsce, które tworzymy z pasją i zamiłowaniem do naszego regionu. Naszym celem jest produkcja wartościowej żywności w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Wierzymy, że w ten sposób wpływamy na budowę lepszego i zdrowszego świata dla nas wszystkich. Przy produkcji naszych wyrobów robimy wszystko, by osiągnąć jak najwyższe walory smakowe i zdrowotne, które możemy uzyskać wyłącznie dzięki naturalnym składnikom. Bacówka na Bukowinie jest dla nas miejscem gdzie poznajemy wielu wspaniałych ludzi i dzielimy się z nimi naszą pasją. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą regionalnych produktów oraz z naszymi atrakcjami

Jesteśmy realizatorem projektu LIFE+

„Ochrona Zbiorowisk nieleśnych na terenie Beskidzkich Parków Krajobrazowych” w ramach komponentu I LIFE+ Przyroda i różnorodność. Województwo Śląskie dla Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego. 
Głównym celem projektu jest zachowanie i kompleksowa ochrona cennych dla Unii Europejskiej siedlisk nieleśnych na obszarze Beskidu Żywieckiego i Beskidu Śląskiego. Projekt poprzez swoje założenia realizuje Dyrektywę 92/43/EWG w sprawie ochrony siedlisk przyrodniczych oraz dzikiej fauny i flory SOO Beskid Ślaski (PLH 240005) i SOO Beskid Żywiecki (PLH 240006)